Os 5312 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.10 | ||||
Břevnice | x | 14.16 | 14.16 | ||
Rozsochatec | 14.21 | 14.22 | |||
Chotěboř | 14.29 | 14.33 | |||
Bílek | x | 14.37 | 14.37 | ||
Sobíňov | x | 14.40 | 14.40 | ||
Ždírec nad Doubravou | 14.44 | 14.45 | |||
Stružinec | x | 14.50 | 14.50 | ||
Vítanov | x | 14.55 | 14.55 | ||
Hlinsko v Čechách | 14.59 | 15.02 | |||
Holetín | x | 15.05 | 15.05 | ||
Vojtěchov | x | 15.10 | 15.10 | ||
Pokřikov | x | 15.11 | 15.11 | ||
Žďárec u Skutče | 15.18 | 15.21 | |||
Prosetín | x | 15.24 | 15.24 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 15.27 | 15.27 | ||
Horka u Chrudimi | x | 15.33 | 15.33 | ||
Chrast u Chrudimi | 15.36 | 15.37 | |||
Zaječice | x | 15.40 | 15.40 | ||
Slatiňany | 15.45 | 15.48 | |||
Chrudim | 15.52 | 16.00 | |||
Chrudim zastávka | x | 16.02 | 16.02 | ||
Medlešice | 16.05 | 16.10 | |||
Staré Jesenčany | x | 16.14 | 16.14 | ||
Pardubice závodiště | x | 16.17 | 16.17 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 16.21 | 16.37 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 16.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci