Os 5301 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 4.23 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 4.26 | 4.28 | |||
Pardubice závodiště | x | 4.31 | 4.31 | ||
Staré Jesenčany | x | 4.35 | 4.35 | ||
Medlešice | 4.38 | 4.38 | |||
Chrudim zastávka | x | 4.41 | 4.41 | ||
Chrudim | 4.43 | 4.50 | |||
Slatiňany | 4.54 | 4.55 | |||
Zaječice | x | 5.00 | 5.00 | ||
Chrast u Chrudimi | 5.03 | 5.06 | |||
Horka u Chrudimi | x | 5.09 | 5.09 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 5.15 | 5.15 | ||
Prosetín | x | 5.20 | 5.20 | ||
Žďárec u Skutče | 5.22 | 5.30 | |||
Pokřikov | x | 5.37 | 5.37 | ||
Vojtěchov | x | 5.39 | 5.39 | ||
Holetín | x | 5.44 | 5.44 | ||
Hlinsko v Čechách | 5.49 | 5.54 | |||
Vítanov | x | 5.57 | 5.57 | ||
Stružinec | x | 6.02 | 6.02 | ||
Ždírec nad Doubravou | 6.08 | 6.09 | |||
Sobíňov | x | 6.13 | 6.13 | ||
Bílek | x | 6.16 | 6.16 | ||
Chotěboř | 6.20 | 6.21 | |||
Rozsochatec | 6.28 | 6.29 | |||
Břevnice | x | 6.34 | 6.34 | ||
Havlíčkův Brod | 6.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci