Os 5279 | |
Řazení vlaku: 2x642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dresden Hbf | 7.50 | ||||
Dresden-Reick Abstbf | 7.55 | 7.56 | |||
Heidenau | 8.03 | 8.04 | |||
Pirna | 8.09 | 8.10 | |||
Bad Schandau | 8.25 | 8.26 | |||
Schöna | 8.32 | 8.32 | |||
Dolní Žleb | 8.36 | 8.36 | |||
Děčín hlavní nádraží | 8.44 | 8.46 | |||
Neštědice | x | 8.56 | 8.56 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.03 | 9.04 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 9.18 | 9.19 | |||
Sebuzín | 9.27 | 9.27 | |||
Velké Žernoseky | 9.35 | 9.36 | |||
Litoměřice město | 9.40 | 9.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci