Os 5271 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bad Schandau | 23.50 | ||||
Krippen | 23.52 | 23.52 | |||
Schmilka-Hirschmühle | 23.56 | 23.57 | |||
Schöna | 23.59 | 0.00 | |||
Dolní Žleb | 0.04 | 0.04 | |||
Děčín hlavní nádraží | 0.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci