Os 5270 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 22.41 | ||||
Děčín-Přípeř | x | 22.43 | 22.43 | ||
Děčín-Prostřední Žleb | 22.46 | 22.46 | |||
Děčín-Čertova Voda | x | 22.49 | 22.49 | ||
Dolní Žleb zastávka | x | 22.52 | 22.52 | ||
Dolní Žleb | 22.54 | 22.55 | |||
Schöna | 22.59 | 23.00 | |||
Schmilka-Hirschmühle | 23.02 | 23.02 | |||
Krippen | 23.07 | 23.07 | |||
Bad Schandau | 23.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci