Os 5231 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 15.50 | ||||
Nové Město nad Cidlinou | 15.53 | 15.54 | |||
Káranice | 15.58 | 16.00 | |||
Dobřenice | 16.05 | 16.06 | |||
Lhota pod Libčany | 16.08 | 16.09 | |||
Praskačka | 16.12 | 16.17 | |||
Hradec Králové-Kukleny | 16.23 | 16.24 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci