Os 5132 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rychnov nad Kněžnou | 13.10 | ||||
Častolovice | 13.20 | 13.21 | |||
Týniště nad Orlicí | 13.29 | 13.40 | |||
Bolehošť | 13.48 | 13.49 | |||
Očelice | x | 13.52 | 13.52 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 13.57 | 14.01 | |||
Pohoří | x | 14.03 | 14.03 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | x | 14.06 | 14.06 | ||
Bohuslavice nad Metují | 14.09 | 14.10 | |||
Černčice | x | 14.12 | 14.12 | ||
Nové Město nad Metují | 14.16 | 14.23 | |||
Václavice | 14.29 | 14.31 | |||
Náchod zastávka | 14.35 | 14.35 | |||
Náchod | 14.38 | 14.39 | |||
Náchod-Běloves | x | 14.42 | 14.42 | ||
Velké Poříčí | x | 14.47 | 14.47 | ||
Hronov | 14.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci