Os 5043 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.01 | ||||
Pardubice-Pardubičky | 5.03 | 5.04 | |||
Moravany | 5.12 | 5.12 | |||
Uhersko | 5.16 | 5.17 | |||
Sedlíšťka | 5.20 | 5.20 | |||
Zámrsk | 5.23 | 5.24 | |||
Dobříkov u Chocně | 5.26 | 5.26 | |||
Sruby | 5.28 | 5.29 | |||
Choceň | 5.33 | 5.34 | |||
Brandýs nad Orlicí | 5.38 | 5.39 | |||
Ústí nad Orlicí | 5.47 | 5.51 | |||
Ústí nad Orlicí město | 5.52 | 5.53 | |||
Dlouhá Třebová | 5.56 | 5.56 | |||
Česká Třebová | 6.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci