Os 5032 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + 2xB249 + BDs449 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 20.22 | ||||
Dlouhá Třebová | 20.27 | 20.27 | |||
Ústí nad Orlicí město | 20.31 | 20.31 | |||
Ústí nad Orlicí | 20.33 | 20.34 | |||
Brandýs nad Orlicí | 20.42 | 20.42 | |||
Choceň | 20.47 | 20.57 | |||
Sruby | 21.00 | 21.00 | |||
Dobříkov u Chocně | 21.03 | 21.03 | |||
Zámrsk | 21.05 | 21.05 | |||
Sedlíšťka | 21.08 | 21.08 | |||
Uhersko | 21.12 | 21.12 | |||
Moravany | 21.16 | 21.19 | |||
Kostěnice | 21.22 | 21.22 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 21.26 | 21.26 | |||
Pardubice-Pardubičky | 21.28 | 21.29 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 21.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci