Os 5031 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.52 | ||||
Pardubice-Pardubičky | 20.54 | 20.55 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 20.57 | 20.57 | |||
Kostěnice | 21.01 | 21.02 | |||
Moravany | 21.05 | 21.05 | |||
Uhersko | 21.09 | 21.10 | |||
Sedlíšťka | 21.13 | 21.13 | |||
Zámrsk | 21.16 | 21.19 | |||
Dobříkov u Chocně | 21.21 | 21.21 | |||
Sruby | 21.23 | 21.24 | |||
Choceň | 21.28 | 21.40 | |||
Brandýs nad Orlicí | 21.44 | 21.45 | |||
Ústí nad Orlicí | 21.53 | 21.54 | |||
Ústí nad Orlicí město | 21.55 | 21.56 | |||
Dlouhá Třebová | 21.59 | 21.59 | |||
Česká Třebová | 22.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci