Os 5030 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 19.05 | ||||
Dlouhá Třebová | 19.10 | 19.10 | |||
Ústí nad Orlicí město | 19.14 | 19.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 19.16 | 19.17 | |||
Brandýs nad Orlicí | 19.25 | 19.25 | |||
Choceň | 19.30 | 19.40 | |||
Sruby | 19.43 | 19.43 | |||
Dobříkov u Chocně | 19.46 | 19.46 | |||
Zámrsk | 19.48 | 19.48 | |||
Sedlíšťka | 19.51 | 19.51 | |||
Uhersko | 19.55 | 19.55 | |||
Moravany | 19.59 | 20.00 | |||
Kostěnice | 20.03 | 20.06 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 20.10 | 20.10 | |||
Pardubice-Pardubičky | 20.12 | 20.13 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 20.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci