Os 5008 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 9.57 | ||||
Dlouhá Třebová | 10.02 | 10.02 | |||
Ústí nad Orlicí město | 10.06 | 10.06 | |||
Ústí nad Orlicí | 10.08 | 10.17 | |||
Bezpráví | 10.21 | 10.21 | |||
Brandýs nad Orlicí | 10.25 | 10.25 | |||
Choceň | 10.30 | 10.40 | |||
Sruby | 10.43 | 10.43 | |||
Dobříkov u Chocně | 10.46 | 10.46 | |||
Zámrsk | 10.48 | 10.48 | |||
Sedlíšťka | 10.51 | 10.51 | |||
Uhersko | 10.55 | 10.55 | |||
Moravany | 10.59 | 11.02 | |||
Kostěnice | 11.06 | 11.06 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 11.10 | 11.10 | |||
Pardubice-Pardubičky | 11.12 | 11.13 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 11.16 | 11.32 | |||
Pardubice-Svítkov | 11.35 | 11.35 | |||
Pardubice-Opočínek | 11.38 | 11.38 | |||
Valy u Přelouče | 11.41 | 11.42 | |||
Přelouč | 11.45 | 11.50 | |||
Lhota pod Přeloučí | 11.53 | 11.53 | |||
Řečany nad Labem | 11.56 | 11.58 | |||
Chvaletice | 12.02 | 12.02 | |||
Kojice | 12.04 | 12.04 | |||
Týnec nad Labem | 12.07 | 12.07 | |||
Záboří nad Labem | 12.09 | 12.10 | |||
Starý Kolín | 12.13 | 12.14 | |||
Kolín dílny | 12.17 | 12.17 | |||
Kolín | 12.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci