..: Trasa vlaku Os 5007 - JŘ 2018 :..
Os 5007
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín   11.42 
  Kolín dílny  11.44 11.44 
  Starý Kolín  11.48 11.48 
  Záboří nad Labem  11.52 11.53 
  Týnec nad Labem  11.54 11.55 
  Kojice  11.57 11.57 
  Chvaletice  11.59 12.00 
  Řečany nad Labem  12.04 12.06 
  Lhota pod Přeloučí  12.09 12.09 
  Přelouč  12.13 12.16 
  Valy u Přelouče  12.19 12.19 
  Pardubice-Opočínek  12.22 12.22 
  Pardubice-Svítkov  12.25 12.26 
  Pardubice hlavní nádraží  12.29 12.44 
  Pardubice-Pardubičky  12.46 12.47 
  Pardubice-Černá za Bory  12.49 12.49 
  Kostěnice  12.53 12.56 
  Moravany  12.59 12.59 
  Uhersko  13.03 13.04 
  Sedlíšťka  13.07 13.07 
  Zámrsk  13.10 13.11 
  Dobříkov u Chocně  13.13 13.13 
  Sruby  13.15 13.16 
  Choceň  13.20 13.32 
  Brandýs nad Orlicí  13.36 13.37 
  Bezpráví  13.40 13.40 
  Ústí nad Orlicí  13.45 13.46 
  Ústí nad Orlicí město  13.47 13.48 
  Dlouhá Třebová  13.51 13.51 
  Česká Třebová  13.57  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster