..: Trasa vlaku Os 5006 - JŘ 2018 :..
Os 5006
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Česká Třebová   7.57 
  Dlouhá Třebová  8.02 8.02 
  Ústí nad Orlicí město  8.06 8.06 
  Ústí nad Orlicí  8.08 8.17 
  Bezpráví  8.21 8.21 
  Brandýs nad Orlicí  8.25 8.25 
  Choceň  8.30 8.40 
  Sruby  8.43 8.43 
  Dobříkov u Chocně  8.46 8.46 
  Zámrsk  8.48 8.48 
  Sedlíšťka  8.51 8.51 
  Uhersko  8.55 8.55 
  Moravany  8.59 9.02 
  Kostěnice  9.06 9.06 
  Pardubice-Černá za Bory  9.10 9.10 
  Pardubice-Pardubičky  9.12 9.13 
  Pardubice hlavní nádraží  9.16 9.32 
  Pardubice-Svítkov  9.35 9.35 
  Pardubice-Opočínek  9.38 9.38 
  Valy u Přelouče  9.41 9.42 
  Přelouč  9.45 9.50 
  Lhota pod Přeloučí  9.53 9.53 
  Řečany nad Labem  9.56 9.58 
  Chvaletice  10.02 10.02 
  Kojice  10.04 10.04 
  Týnec nad Labem  10.07 10.07 
  Záboří nad Labem  10.09 10.12 
  Starý Kolín  10.15 10.16 
  Kolín dílny  10.19 10.19 
  Kolín  10.22  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster