Os 4918 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vranovice | 19.17 | ||||
Žabčice | 19.21 | 19.21 | |||
Hrušovany u Brna | 19.24 | 19.28 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 19.30 | 19.31 | |||
Rajhrad | 19.34 | 19.35 | |||
Popovice u Rajhradu | 19.37 | 19.38 | |||
Modřice | 19.41 | 19.42 | |||
Brno hlavní nádraží | 19.49 | 19.53 | |||
Brno-Židenice | 19.56 | 19.57 | |||
Brno-Lesná | 20.03 | 20.03 | |||
Brno-Královo Pole | 20.06 | 20.06 | |||
Brno-Řečkovice | 20.09 | 20.09 | |||
Česká | 20.13 | 20.14 | |||
Kuřim | 20.17 | 20.18 | |||
Čebín | 20.23 | 20.23 | |||
Hradčany | 20.26 | 20.26 | |||
Tišnov | 20.29 | 20.30 | |||
Dolní Loučky | 20.34 | 20.35 | |||
Řikonín | 20.38 | 20.38 | |||
Níhov | 20.43 | 20.43 | |||
Vlkov u Tišnova | 20.48 | 20.49 | |||
Osová Bítýška | 20.52 | 20.52 | |||
Ořechov | 20.55 | 20.56 | |||
Křižanov | 21.01 | 21.02 | |||
Sklené nad Oslavou | 21.07 | 21.08 | |||
Laštovičky | 21.11 | 21.12 | |||
Ostrov nad Oslavou | 21.15 | 21.16 | |||
Žďár nad Sázavou | 21.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci