Os 4850 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 19.45 | ||||
Brno-Horní Heršpice | 19.49 | 19.50 | |||
Troubsko | x | 19.57 | 19.57 | ||
Střelice | 20.01 | 20.02 | |||
Omice | x | 20.05 | 20.05 | ||
Tetčice | 20.09 | 20.12 | |||
Rosice u Brna | 20.15 | 20.16 | |||
Zastávka u Brna | 20.19 | 20.20 | |||
Vysoké Popovice | 20.28 | 20.29 | |||
Rapotice | 20.34 | 20.34 | |||
Kralice nad Oslavou | 20.39 | 20.40 | |||
Náměšť nad Oslavou | 20.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci