Os 4768 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 18.03 | ||||
Rozhraní | 18.07 | 18.07 | |||
Moravská Chrastová | 18.10 | 18.10 | |||
Březová nad Svitavou | 18.12 | 18.21 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 18.24 | 18.25 | |||
Hradec nad Svitavou | 18.30 | 18.30 | |||
Svitavy-Lány | 18.33 | 18.34 | |||
Svitavy | 18.36 | 18.37 | |||
Opatovec | 18.40 | 18.41 | |||
Opatov | 18.43 | 18.44 | |||
Semanín | 18.47 | 18.47 | |||
Česká Třebová | 18.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci