Os 4747 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 13.42 | ||||
Doubravice nad Svitavou | 13.46 | 13.47 | |||
Rájec-Jestřebí | 13.50 | 13.50 | |||
Dolní Lhota | 13.53 | 13.53 | |||
Blansko město | 13.56 | 13.57 | |||
Blansko | 13.58 | 14.04 | |||
Adamov zastávka | 14.10 | 14.11 | |||
Adamov | 14.12 | 14.13 | |||
Bílovice nad Svitavou | 14.21 | 14.21 | |||
Brno-Židenice | 14.26 | 14.27 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.31 | 14.35 | |||
Brno-Chrlice | 14.44 | 14.45 | |||
Sokolnice-Telnice | 14.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci