Os 4744 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 11.56 | ||||
Zbýšov | 11.58 | 11.59 | |||
Hostěrádky-Rešov | 12.01 | 12.02 | |||
Újezd u Brna | 12.05 | 12.05 | |||
Sokolnice-Telnice | 12.07 | 12.08 | |||
Brno-Chrlice | 12.14 | 12.19 | |||
Brno hlavní nádraží | 12.28 | 12.30 | |||
Brno-Židenice | 12.33 | 12.34 | |||
Bílovice nad Svitavou | 12.39 | 12.40 | |||
Babice nad Svitavou | 12.44 | 12.44 | |||
Adamov | 12.47 | 12.48 | |||
Adamov zastávka | 12.50 | 12.50 | |||
Blansko | 12.56 | 13.01 | |||
Blansko město | 13.03 | 13.03 | |||
Dolní Lhota | 13.06 | 13.06 | |||
Rájec-Jestřebí | 13.09 | 13.09 | |||
Doubravice nad Svitavou | 13.12 | 13.12 | |||
Skalice nad Svitavou | 13.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci