Os 4741 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 6.20 | ||||
Letovice zastávka | 6.23 | 6.23 | |||
Zboněk | 6.25 | 6.26 | |||
Svitávka | 6.29 | 6.29 | |||
Skalice nad Svitavou | 6.32 | 6.42 | |||
Doubravice nad Svitavou | 6.46 | 6.47 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.50 | 6.50 | |||
Dolní Lhota | 6.53 | 6.53 | |||
Blansko město | 6.56 | 6.57 | |||
Blansko | 6.58 | 7.04 | |||
Adamov zastávka | 7.10 | 7.11 | |||
Adamov | 7.12 | 7.13 | |||
Babice nad Svitavou | 7.16 | 7.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 7.21 | 7.21 | |||
Brno-Židenice | 7.26 | 7.27 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci