Os 4739 | |
Řazení vlaku: 2x640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 20.58 | ||||
Letovice zastávka | 21.00 | 21.01 | |||
Zboněk | 21.03 | 21.03 | |||
Svitávka | 21.06 | 21.06 | |||
Skalice nad Svitavou | 21.09 | 21.12 | |||
Doubravice nad Svitavou | 21.16 | 21.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 21.20 | 21.20 | |||
Dolní Lhota | 21.23 | 21.23 | |||
Blansko město | 21.26 | 21.27 | |||
Blansko | 21.29 | 21.31 | |||
Adamov zastávka | 21.37 | 21.37 | |||
Adamov | 21.39 | 21.39 | |||
Babice nad Svitavou | 21.42 | 21.43 | |||
Bílovice nad Svitavou | 21.47 | 21.48 | |||
Brno-Židenice | 21.53 | 21.54 | |||
Brno hlavní nádraží | 21.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci