Os 4733 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březová nad Svitavou | 17.47 | ||||
Moravská Chrastová | 17.49 | 17.49 | |||
Rozhraní | 17.52 | 17.52 | |||
Letovice | 17.57 | 17.58 | |||
Letovice zastávka | 18.00 | 18.01 | |||
Zboněk | 18.03 | 18.03 | |||
Svitávka | 18.06 | 18.06 | |||
Skalice nad Svitavou | 18.09 | 18.12 | |||
Doubravice nad Svitavou | 18.16 | 18.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 18.20 | 18.20 | |||
Dolní Lhota | 18.23 | 18.23 | |||
Blansko město | 18.26 | 18.27 | |||
Blansko | 18.28 | 18.33 | |||
Adamov zastávka | 18.39 | 18.39 | |||
Adamov | 18.41 | 18.41 | |||
Babice nad Svitavou | 18.44 | 18.45 | |||
Bílovice nad Svitavou | 18.49 | 18.49 | |||
Brno-Židenice | 18.54 | 18.54 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.59 | 19.06 | |||
Brno-Chrlice | 19.15 | 19.16 | |||
Sokolnice-Telnice | 19.21 | 19.22 | |||
Újezd u Brna | 19.23 | 19.24 | |||
Hostěrádky-Rešov | 19.27 | 19.27 | |||
Zbýšov | 19.30 | 19.30 | |||
Křenovice horní nádraží | 19.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci