Os 4728 | |
Řazení vlaku: 650 + 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 17.35 | ||||
Brno-Chrlice | 17.41 | 17.46 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.55 | 18.01 | |||
Brno-Židenice | 18.04 | 18.05 | |||
Bílovice nad Svitavou | 18.10 | 18.10 | |||
Babice nad Svitavou | 18.14 | 18.15 | |||
Adamov | 18.17 | 18.18 | |||
Adamov zastávka | 18.20 | 18.20 | |||
Blansko | 18.26 | 18.31 | |||
Blansko město | 18.33 | 18.34 | |||
Dolní Lhota | 18.36 | 18.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 18.39 | 18.40 | |||
Doubravice nad Svitavou | 18.43 | 18.44 | |||
Skalice nad Svitavou | 18.48 | 18.49 | |||
Svitávka | 18.52 | 18.52 | |||
Zboněk | 18.55 | 18.56 | |||
Letovice zastávka | 18.58 | 18.58 | |||
Letovice | 19.01 | 19.04 | |||
Rozhraní | 19.08 | 19.09 | |||
Moravská Chrastová | 19.11 | 19.12 | |||
Březová nad Svitavou | 19.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci