Os 4638 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 3.28 | ||||
Lužice | 3.32 | 3.32 | |||
Moravská Nová Ves | 3.35 | 3.36 | |||
Hrušky zastávka | x | 3.39 | 3.39 | ||
Břeclav | 3.45 | 3.50 | |||
Podivín | 3.57 | 3.57 | |||
Rakvice | x | 4.00 | 4.00 | ||
Zaječí | 4.03 | 4.04 | |||
Šakvice | 4.08 | 4.09 | |||
Popice | 4.12 | 4.12 | |||
Pouzdřany | 4.15 | 4.16 | |||
Vranovice | 4.19 | 4.20 | |||
Žabčice | 4.24 | 4.24 | |||
Hrušovany u Brna | 4.27 | 4.28 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 4.30 | 4.31 | |||
Rajhrad | 4.34 | 4.35 | |||
Popovice u Rajhradu | 4.37 | 4.38 | |||
Modřice | 4.41 | 4.42 | |||
Brno-Horní Heršpice | 4.45 | 4.46 | |||
Brno hlavní nádraží | 4.50 | 5.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci