Os 4612 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zaječí | 5.56 | ||||
Šakvice | 6.01 | 6.06 | |||
Popice | 6.09 | 6.09 | |||
Pouzdřany | 6.12 | 6.13 | |||
Vranovice | 6.16 | 6.16 | |||
Žabčice | 6.20 | 6.21 | |||
Hrušovany u Brna | 6.24 | 6.28 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 6.30 | 6.31 | |||
Rajhrad | 6.34 | 6.35 | |||
Popovice u Rajhradu | 6.37 | 6.38 | |||
Modřice | 6.41 | 6.42 | |||
Brno hlavní nádraží | 6.49 | 6.53 | |||
Brno-Židenice | 6.56 | 6.57 | |||
Brno-Lesná | 7.03 | 7.03 | |||
Brno-Královo Pole | 7.06 | 7.06 | |||
Brno-Řečkovice | 7.09 | 7.09 | |||
Česká | 7.13 | 7.14 | |||
Kuřim | 7.17 | 7.18 | |||
Čebín | 7.23 | 7.23 | |||
Hradčany | 7.26 | 7.26 | |||
Tišnov | 7.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci