Os 4339 | |
Řazení vlaku: 814 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.36 | ||||
Uherské Hradiště | 9.42 | 9.43 | |||
Kunovice | 9.46 | 9.47 | |||
Vésky | 9.50 | 9.50 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 9.53 | 9.53 | |||
Hradčovice | 9.57 | 9.58 | |||
Havřice | 10.02 | 10.03 | |||
Uherský Brod | 10.06 | 10.07 | |||
Újezdec u Luhačovic | 10.11 | 10.12 | |||
Šumice | 10.15 | 10.16 | |||
Nezdenice | 10.19 | 10.19 | |||
Záhorovice | 10.22 | 10.22 | |||
Bojkovice | 10.25 | 10.26 | |||
Bojkovice město | 10.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci