Os 4249 | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 + ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 20.13 | ||||
Rohatec zastávka | 20.18 | 20.18 | |||
Rohatec | 20.21 | 20.21 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 20.29 | 20.30 | |||
Petrov u Strážnice | 20.33 | 20.33 | |||
Strážnice | 20.38 | 20.39 | |||
Vnorovy | 20.43 | 20.44 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 20.46 | 20.46 | |||
Veselí nad Moravou | 20.50 | 20.51 | |||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 20.54 | 20.54 | |||
Uherský Ostroh | 20.57 | 20.57 | |||
Ostrožská Nová Ves | 21.01 | 21.02 | |||
Kunovice zastávka | 21.06 | 21.06 | |||
Uherské Hradiště | 21.10 | 21.14 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 21.20 | 21.21 | |||
Huštěnovice | 21.26 | 21.27 | |||
Spytihněv | 21.30 | 21.31 | |||
Napajedla | 21.34 | 21.34 | |||
Otrokovice | 21.39 | 21.40 | |||
Tlumačov | 21.45 | 21.45 | |||
Záhlinice | 21.49 | 21.50 | |||
Hulín | 21.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci