Os 4150 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nemotice | 15.11 | ||||
Brankovice | x | 15.16 | 15.16 | ||
Nesovice | 15.20 | 15.21 | |||
Nevojice | x | 15.25 | 15.25 | ||
Bučovice | 15.29 | 15.30 | |||
Marefy | x | 15.33 | 15.33 | ||
Křižanovice | 15.36 | 15.37 | |||
Slavkov u Brna | 15.41 | 15.43 | |||
Křenovice dolní nádraží | 15.46 | 15.47 | |||
Blažovice | 15.53 | 15.53 | |||
Šlapanice | 15.59 | 16.00 | |||
Brno-Slatina | 16.05 | 16.06 | |||
Brno-Židenice | 16.11 | 16.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci