Os 4104 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 5.00 | ||||
Bzenec | 5.09 | 5.09 | |||
Vracov | 5.13 | 5.13 | |||
Vlkoš | 5.18 | 5.18 | |||
Kyjov zastávka | 5.22 | 5.23 | |||
Kyjov | 5.26 | 5.27 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 5.32 | 5.32 | |||
Jestřabice | x | 5.36 | 5.36 | ||
Nemotice | 5.42 | 5.42 | |||
Brankovice | 5.46 | 5.47 | |||
Nesovice | 5.51 | 5.52 | |||
Nevojice | 5.55 | 5.56 | |||
Bučovice | 6.00 | 6.01 | |||
Marefy | 6.03 | 6.04 | |||
Křižanovice | 6.07 | 6.07 | |||
Slavkov u Brna | 6.12 | 6.13 | |||
Křenovice dolní nádraží | 6.17 | 6.17 | |||
Blažovice | 6.23 | 6.23 | |||
Ponětovice | 6.27 | 6.28 | |||
Šlapanice | 6.30 | 6.31 | |||
Brno-Slatina | 6.36 | 6.37 | |||
Brno-Černovice | 6.43 | 6.43 | |||
Brno hlavní nádraží | 6.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci