Os 4041 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmpee253/Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 5.06 | ||||
Dolní Lhota | 5.09 | 5.09 | |||
Blansko město | 5.12 | 5.13 | |||
Blansko | 5.14 | 5.15 | |||
Adamov zastávka | 5.21 | 5.22 | |||
Adamov | 5.23 | 5.25 | |||
Babice nad Svitavou | 5.28 | 5.28 | |||
Bílovice nad Svitavou | 5.33 | 5.33 | |||
Brno-Židenice | 5.38 | 5.39 | |||
Brno hlavní nádraží | 5.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci