Os 4040 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bdmtee275 + Bdmpee253/Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 4.04 | ||||
Brno-Židenice | 4.07 | 4.08 | |||
Bílovice nad Svitavou | 4.14 | 4.14 | |||
Babice nad Svitavou | 4.19 | 4.20 | |||
Adamov | 4.22 | 4.23 | |||
Adamov zastávka | 4.25 | 4.25 | |||
Blansko | 4.31 | 4.32 | |||
Blansko město | 4.34 | 4.35 | |||
Dolní Lhota | 4.37 | 4.38 | |||
Rájec-Jestřebí | 4.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci