Os 4036 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 7.07 | ||||
Němčice nad Hanou | 7.11 | 7.11 | |||
Měrovice nad Hanou | 7.14 | 7.14 | |||
Kojetín | 7.18 | 7.20 | |||
Chropyně | 7.25 | 7.26 | |||
Věžky | 7.31 | 7.31 | |||
Přerov | 7.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci