Os 3916 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 16.35 | ||||
Branky na Moravě | 16.41 | 16.41 | |||
Police u Valašského Meziříčí | x | 16.45 | 16.45 | ||
Kunovice-Loučka | 16.49 | 16.52 | |||
Podhradní Lhota | 16.55 | 16.55 | |||
Osíčko | 17.00 | 17.00 | |||
Loukov | x | 17.04 | 17.04 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 17.08 | 17.09 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 17.13 | 17.13 | ||
Jankovice | x | 17.15 | 17.15 | ||
Holešov | 17.21 | 17.22 | |||
Hulín | 17.30 | 17.31 | |||
Kroměříž | 17.39 | 17.40 | |||
Kojetín | 17.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci