Os 3904 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 6.43 | ||||
Zubří | x | 6.47 | 6.47 | ||
Střítež nad Bečvou | x | 6.50 | 6.50 | ||
Zašová | x | 6.53 | 6.53 | ||
Hrachovec | x | 6.57 | 6.57 | ||
Krhová | x | 6.59 | 6.59 | ||
Valašské Meziříčí | 7.03 | 7.17 | |||
Branky na Moravě | 7.23 | 7.23 | |||
Police u Valašského Meziříčí | x | 7.27 | 7.27 | ||
Kunovice-Loučka | 7.31 | 7.31 | |||
Podhradní Lhota | 7.34 | 7.34 | |||
Osíčko | 7.39 | 7.40 | |||
Loukov | x | 7.43 | 7.43 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 7.48 | 7.55 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 7.59 | 7.59 | ||
Jankovice | x | 8.01 | 8.01 | ||
Dobrotice | x | 8.03 | 8.03 | ||
Holešov | 8.08 | 8.09 | |||
Třebětice | 8.13 | 8.14 | |||
Hulín | 8.18 | 8.26 | |||
Kroměříž | 8.34 | 8.37 | |||
Postoupky | x | 8.42 | 8.42 | ||
Bezměrov | x | 8.45 | 8.45 | ||
Kojetín | 8.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci