Os 3900 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 4.15 | ||||
Branky na Moravě | 4.21 | 4.21 | |||
Police u Valašského Meziříčí | 4.25 | 4.25 | |||
Kunovice-Loučka | 4.30 | 4.30 | |||
Podhradní Lhota | 4.33 | 4.33 | |||
Osíčko | 4.38 | 4.39 | |||
Loukov | 4.42 | 4.42 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 4.47 | 5.02 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 5.06 | 5.06 | |||
Jankovice | 5.08 | 5.08 | |||
Dobrotice | 5.10 | 5.10 | |||
Holešov | 5.15 | 5.16 | |||
Třebětice | 5.20 | 5.20 | |||
Hulín | 5.25 | 5.28 | |||
Kroměříž | 5.36 | 5.37 | |||
Postoupky | x | 5.42 | 5.42 | ||
Bezměrov | x | 5.45 | 5.45 | ||
Kojetín | 5.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci