Os 3884 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Summerau | 20.51 | ||||
Horní Dvořiště | 20.58 | 21.00 | |||
Rybník | 21.06 | 21.07 | |||
Pšenice | x | 21.12 | 21.12 | ||
Bujanov | x | 21.15 | 21.15 | ||
Omlenice | 21.18 | 21.19 | |||
Kaplice | 21.25 | 21.26 | |||
Výheň | x | 21.28 | 21.28 | ||
Velešín | 21.34 | 21.34 | |||
Velešín město | x | 21.38 | 21.38 | ||
Holkov | 21.41 | 21.41 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | x | 21.44 | 21.44 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 21.48 | 21.48 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | x | 21.52 | 21.52 | ||
Včelná | 21.55 | 21.56 | |||
České Budějovice jižní zastávka | x | 22.01 | 22.01 | ||
České Budějovice | 22.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci