Os 3800 „Donau Moldau“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Bmpvz-l + 2xBmpz-l + Bmpz-s Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Linz Hbf | 7.52 | ||||
Summerau | 8.50 | 8.52 | |||
Horní Dvořiště | 8.59 | 9.00 | |||
Rybník | 9.06 | 9.07 | |||
Bujanov | 9.14 | 9.14 | |||
Omlenice | 9.17 | 9.17 | |||
Kaplice | 9.23 | 9.24 | |||
Výheň | 9.26 | 9.27 | |||
Velešín | 9.32 | 9.32 | |||
Velešín město | 9.35 | 9.36 | |||
Holkov | 9.38 | 9.38 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 9.44 | 9.44 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 9.54 | 9.54 | |||
České Budějovice | 9.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci