Os 3785 | |
Řazení vlaku: 2x841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 18.04 | ||||
Třebovice v Čechách | 18.09 | 18.13 | |||
Rudoltice v Čechách | 18.18 | 18.19 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | x | 18.21 | 18.21 | ||
Žichlínek | x | 18.25 | 18.25 | ||
Krasíkov | x | 18.33 | 18.33 | ||
Tatenice | x | 18.35 | 18.35 | ||
Hoštejn | x | 18.39 | 18.39 | ||
Lupěné | x | 18.43 | 18.43 | ||
Zábřeh na Moravě | 18.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci