Os 3750 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.33 | ||||
Štěpánov | 19.42 | 19.42 | |||
Střeň | 19.46 | 19.46 | |||
Červenka | 19.50 | 19.50 | |||
Moravičany | 19.56 | 19.57 | |||
Mohelnice | 19.59 | 20.00 | |||
Lukavice na Moravě | 20.04 | 20.04 | |||
Zábřeh na Moravě | 20.08 | 20.09 | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 20.12 | 20.12 | |||
Postřelmov | 20.16 | 20.16 | |||
Bludov | 20.19 | 20.21 | |||
Šumperk | 20.28 | 20.29 | |||
Vikýřovice u penzionu | x | 20.32 | 20.32 | ||
Vikýřovice | x | 20.34 | 20.34 | ||
Vikýřovice-Lesní | x | 20.36 | 20.36 | ||
Petrov nad Desnou | 20.38 | 20.39 | |||
Rapotín zastávka | x | 20.42 | 20.42 | ||
Rapotín | x | 20.43 | 20.43 | ||
Velké Losiny zámek | x | 20.46 | 20.46 | ||
Velké Losiny | 20.47 | 20.48 | |||
Velké Losiny zastávka | x | 20.51 | 20.51 | ||
Loučná nad Desnou-Filipová | x | 20.54 | 20.54 | ||
Loučná nad Desnou | 20.57 | 21.00 | |||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | x | 21.04 | 21.04 | ||
Kouty nad Desnou | 21.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy