railjet 371 „Joseph Haydn“ | |
Řazení vlaku: 1216_n2_1 + Bmpz893 + 4xBmpz891 + ARbmpz892 + Afmpz890 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.39 | 14.51 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.45 | 15.47 | |||
Česká Třebová | 16.20 | 16.21 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.20 | 17.23 | |||
Břeclav | 17.52 | 17.55 | |||
Wien Hbf | 18.49 | 18.58 | |||
Wien Meidling | 19.03 | 19.05 | |||
Wiener Neustadt Hbf | 19.28 | 19.32 | |||
Mürzzuschlag | 20.28 | 20.30 | |||
Kapfenberg | 20.51 | 20.52 | |||
Bruck/Mur | 20.56 | 20.58 | |||
Graz Hbf | 21.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci