Vlak 3681 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.59 | ||||
Bohuňovice | 14.07 | 14.11 | |||
Šternberk | 14.17 | 14.18 | |||
Uničov zastávka | 14.28 | 14.28 | |||
Uničov | 14.32 | 14.33 | |||
Troubelice | 14.38 | 14.38 | |||
Troubelice zastávka | x | 14.42 | 14.42 | ||
Nová Hradečná | x | 14.45 | 14.45 | ||
Libina | 14.52 | 14.52 | |||
Hrabišín | x | 14.58 | 14.58 | ||
Nový Malín | x | 15.05 | 15.05 | ||
Šumperk | 15.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci