Vlak 3665 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 22.29 | ||||
Zábřeh na Moravě zastávka | 22.32 | 22.32 | |||
Postřelmov | 22.37 | 22.37 | |||
Bludov | 22.40 | 22.46 | |||
Bludov lázně | x | 22.50 | 22.50 | ||
Bohutín | x | 22.54 | 22.54 | ||
Bartoňov | x | 22.57 | 22.57 | ||
Ruda nad Moravou | 23.00 | 23.00 | |||
Komňátka | x | 23.04 | 23.04 | ||
Bohdíkov | 23.06 | 23.07 | |||
Raškov | x | 23.09 | 23.09 | ||
Hanušovice Holba | x | 23.13 | 23.13 | ||
Hanušovice | 23.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci