Vlak 3661 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 15.14 | ||||
Bludov | 15.20 | 15.23 | |||
Bludov lázně | x | 15.27 | 15.27 | ||
Bohutín | x | 15.31 | 15.31 | ||
Bartoňov | x | 15.34 | 15.34 | ||
Ruda nad Moravou | 15.37 | 15.38 | |||
Komňátka | x | 15.41 | 15.41 | ||
Bohdíkov | 15.44 | 15.45 | |||
Raškov | x | 15.47 | 15.47 | ||
Holba | x | 15.49 | 15.49 | ||
Hanušovice Holba | x | 15.51 | 15.51 | ||
Hanušovice | 15.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci