Os 3447 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 12.42 | ||||
Opava-Komárov | 12.46 | 12.46 | |||
Štítina | 12.49 | 12.50 | |||
Mokré Lazce | 12.52 | 12.52 | |||
Lhota u Opavy | 12.54 | 12.54 | |||
Háj ve Slezsku | 12.57 | 12.58 | |||
Jilešovice | 13.01 | 13.01 | |||
Děhylov | 13.04 | 13.04 | |||
Ostrava-Třebovice | 13.08 | 13.09 | |||
Ostrava-Svinov | 13.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci