Os 3432 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.43 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 18.50 | 18.51 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 18.56 | 18.57 | |||
Horní Suchá | 18.59 | 19.00 | |||
Havířov-Suchá | 19.02 | 19.03 | |||
Havířov střed | 19.05 | 19.05 | |||
Havířov | 19.07 | 19.10 | |||
Šenov | 19.14 | 19.14 | |||
Ostrava-Bartovice | 19.17 | 19.17 | |||
Ostrava-Kunčice | 19.22 | 19.24 | |||
Ostrava-Vítkovice | 19.28 | 19.29 | |||
Ostrava-Zábřeh | 19.30 | 19.30 | |||
Ostrava-Svinov | 19.35 | 19.48 | |||
Ostrava-Třebovice | 19.51 | 19.52 | |||
Děhylov | 19.56 | 19.57 | |||
Jilešovice | 20.00 | 20.01 | |||
Háj ve Slezsku | 20.04 | 20.05 | |||
Lhota u Opavy | 20.08 | 20.08 | |||
Mokré Lazce | 20.10 | 20.10 | |||
Štítina | 20.12 | 20.13 | |||
Opava-Komárov | 20.16 | 20.17 | |||
Opava východ | 20.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci