Os 3225 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.53 | ||||
Grygov | 6.58 | 6.58 | |||
Brodek u Přerova | 7.03 | 7.03 | |||
Rokytnice u Přerova | 7.06 | 7.06 | |||
Přerov | 7.12 | 7.18 | |||
Prosenice | 7.23 | 7.24 | |||
Osek nad Bečvou | 7.27 | 7.27 | |||
Lipník nad Bečvou | 7.30 | 7.35 | |||
Drahotuše | 7.41 | 7.42 | |||
Hranice na Moravě | 7.46 | 7.50 | |||
Hranice na Moravě město | 7.55 | 7.56 | |||
Teplice nad Bečvou | 7.58 | 7.59 | |||
Černotín | 8.01 | 8.02 | |||
Špičky | 8.05 | 8.05 | |||
Milotice nad Bečvou | 8.07 | 8.08 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 8.10 | 8.11 | |||
Lhotka nad Bečvou | 8.16 | 8.16 | |||
Valašské Meziříčí | 8.21 | 8.23 | |||
Brňov | 8.27 | 8.27 | |||
Bystřička | 8.30 | 8.31 | |||
Jablůnka | 8.35 | 8.36 | |||
Vsetín | 8.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök