Os 3208 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Střelná | 14.41 | ||||
Horní Lideč | 14.45 | 14.46 | |||
Lidečko ves | 14.48 | 14.49 | |||
Lidečko | 14.51 | 14.52 | |||
Lužná u Vsetína | 14.54 | 14.55 | |||
Valašská Polanka | 14.57 | 14.58 | |||
Leskovec | 15.01 | 15.02 | |||
Vsetín | 15.08 | 15.09 | |||
Jablůnka | 15.14 | 15.15 | |||
Bystřička | 15.19 | 15.20 | |||
Brňov | 15.23 | 15.23 | |||
Valašské Meziříčí | 15.28 | 15.30 | |||
Lhotka nad Bečvou | 15.34 | 15.34 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 15.39 | 15.39 | |||
Milotice nad Bečvou | 15.42 | 15.42 | |||
Špičky | 15.44 | 15.45 | |||
Černotín | 15.48 | 15.48 | |||
Teplice nad Bečvou | 15.51 | 15.51 | |||
Hranice na Moravě město | 15.54 | 15.54 | |||
Hranice na Moravě | 16.00 | 16.01 | |||
Drahotuše | 16.05 | 16.05 | |||
Lipník nad Bečvou | 16.11 | 16.12 | |||
Osek nad Bečvou | 16.15 | 16.15 | |||
Prosenice | 16.18 | 16.19 | |||
Přerov | 16.25 | 16.40 | |||
Rokytnice u Přerova | 16.45 | 16.45 | |||
Brodek u Přerova | 16.48 | 16.49 | |||
Grygov | 16.53 | 16.54 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 17.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci