Os 2955 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Studénka | 19.57 | ||||
Jistebník | 20.02 | 20.02 | |||
Polanka nad Odrou | x | 20.05 | 20.05 | ||
Ostrava-Svinov | 20.09 | 20.10 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 20.13 | 20.13 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 20.17 | 20.18 | |||
Bohumín | 20.25 | 20.26 | |||
Dolní Lutyně | 20.30 | 20.30 | |||
Dětmarovice | 20.34 | 20.35 | |||
Karviná hlavní nádraží | 20.45 | 20.56 | |||
Louky nad Olší | 21.07 | 21.07 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 21.10 | 21.11 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 21.17 | 21.22 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 21.24 | 21.25 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 21.27 | 21.27 | |||
Třinec (Trzyniec) | 21.30 | 21.31 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 21.33 | 21.34 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 21.36 | 21.36 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 21.39 | 21.40 | |||
Hrádek (Gródek) | 21.42 | 21.43 | |||
Návsí (Nawsie) | 21.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci