Os 2946 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 17.05 | ||||
Bocanovice (Boconowice) | 17.09 | 17.10 | |||
Návsí (Nawsie) | 17.13 | 17.14 | |||
Hrádek (Gródek) | 17.16 | 17.17 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 17.20 | 17.20 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 17.23 | 17.23 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 17.25 | 17.26 | |||
Třinec (Trzyniec) | 17.28 | 17.29 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 17.32 | 17.32 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 17.34 | 17.34 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 17.37 | 17.39 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 17.45 | 17.45 | |||
Louky nad Olší | 17.47 | 17.47 | |||
Karviná hlavní nádraží | 17.58 | 17.59 | |||
Dětmarovice | 18.08 | 18.09 | |||
Dolní Lutyně | 18.13 | 18.13 | |||
Bohumín | 18.18 | 18.22 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 18.29 | 18.31 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 18.34 | 18.34 | ||
Ostrava-Svinov | 18.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci