Os 2843 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 13.20 | ||||
Ostrava-Zábřeh | 13.25 | 13.25 | |||
Ostrava-Vítkovice | 13.27 | 13.28 | |||
Ostrava-Kunčice | 13.32 | 13.35 | |||
Ostrava-Bartovice | 13.40 | 13.40 | |||
Šenov | 13.42 | 13.42 | |||
Havířov | 13.46 | 13.47 | |||
Havířov střed | 13.49 | 13.49 | |||
Havířov-Suchá | 13.51 | 13.52 | |||
Horní Suchá | 13.54 | 13.55 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 13.57 | 13.58 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.04 | 14.04 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.11 | 14.12 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 14.14 | 14.15 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 14.17 | 14.17 | |||
Třinec (Trzyniec) | 14.20 | 14.21 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 14.23 | 14.24 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 14.26 | 14.26 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 14.29 | 14.30 | |||
Hrádek (Gródek) | 14.32 | 14.33 | |||
Návsí (Nawsie) | 14.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci